O NAS

Picture
Razem odkrywamy Świat


Pasja

Powstanie TUbike, firmy zajmującej się turystyką aktywną, w szczególności rowerową, związane jest z pasją jej założycieli. Wieloletnie doświadczenie w organizacji niekomercyjnych wypraw rowerowych, z początku samotnych, a z czasem w gronie przyjaciół, pozwoliła nam uświadomić sobie jak olbrzymi i nieodkryty potencjał drzemie w tym segmencie turystyki.


Kontakt z naturą

Podczas podróży rowerem mają Państwo możliwość podziwiania piękna fauny i flory zwiedzanych terenów. Pola pełne maków, gęste bagniste lasy, przebiegający przez drogę lis, jeleń czy dzik, bocian uczący latać swoje młode to tylko część atrakcji, których na pewno nie zobaczą Państwo z okien pędzącego autokaru.

 
Prawdziwe oblicze Świata

Uczestnictwo w wyprawach turystycznych firmy TUbike daje Wam  możliwość poznania odwiedzanego regionu, jego kultury oraz miejscowej ludności.  Nasze wycieczki charakteryzują się niewielkimi grupami, w jakich podróżujemy, zakwaterowaniem i wyżywieniem w obiektach należących do miejscowej ludności, współpracą z najlepszymi miejscowymi przewodnikami, lokalnymi wytwórcami oraz artystami. To wszystko sprawi, że poznacie  prawdziwe piękno odwiedzanego miejsca, wspierając tym samym lokalne społeczności.

 
Dbamy o każdy szczegół

Wyprawy organizowane przez TUbike cechują się dbałością o każdy szczegół oraz dążeniem do zapewnienia uczestnikom możliwie jak najbardziej komfortowej podróży rowerem. Każdej wyprawie przez cały czas towarzyszy samochód asekuracyjny, pozostający do dyspozycji grupy, który prowadzony jest przez kierowcę, będącego zarazem doświadczonym serwisantem rowerowym. Samochód ten wyposażony jest w dodatkowe rowery, podstawowy sprzęt naprawczy i jednocześnie odpowiedzialny jest za transport bagażu turysty. Podczas naszych wypraw poza samym rowerem poruszamy się na przykład: koleją wąskotorową, kutrem, jachtem, a nawet balonem. Nasi uczestnicy mogą również spróbować swoich sił na kajaku czy drezynie.
 

Nasi przewodnicy i piloci

Nasze wyprawy prowadzone są przez najlepszych licencjonowanych pilotów turystyki aktywnej. Doskonale znają oni odwiedzane miejsca, historię regionu oraz lokalne atrakcje, a w przypadku wypraw poza granicę Polski świetnie posługują sie językiem odwiedzanego kraju.

W chwili obecnej wyprawy rowerowe dla gości zza granicy po Polsce prowadzimy w następujących językach: niemieckim, angielskim, hiszpańskim oraz francuskim a także na zamówienie w języku rosyjskim i tureckim.    
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Tel: 0048-669-901-097       E-mail: Info@tubike.com