Każdy z nas jest inny, to co jednoczy zespół TUbike to pasja by pokazać Tobie prawdziwe oblicze świata

Daniel Ziętek

Picture
  Absolwent historii oraz turystyki i rekreacji. Stypendysta uniwersytetów Hacettepe w Ankarze (Turcja), Alpen-Adria w Klagenfurcie (Austria) oraz Uniwersytetu La Coruna (Hiszpania). Od najmłodszych lat miłośnik przygód rowerowych z początku tych bliższych, z czasem coraz dalszych. Uczestnik niezliczonych wypraw rowerowych w Polsce, w Europie jak i na innych kontynentach. Miłośnik kajakarstwa, sportów wytrzymałościowych, maratończyk, pilot wycieczek. Uwielbia podróże zarówno te bliższe – odkrywając najpiękniejsze zakątki naszego kraju, jak i te w najdalsze zakątki naszego globu. Laureat konkursu Programu Trzeciego Polskiego Radia „Wakacje na dwóch kółkach” jak i projektu Gdańskiej Fundacji Gospodarczej „Biznes na Start V”. Założyciel Firmy.

Dorota Szymanowska-Borzyszkowska

Picture
Absolwentka WNGIG Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Uzdolniony organizator, doświadczony manager i skuteczny negocjator. Osoba twardo stąpająca po ziemi. Koordynuje wszystkie nasze wyprawy. Odpowiedzialna za kontakty z naszymi kontrahentami, czuwa nad Państwa bezpieczeństwem.

W czasie ekspedycji pierwsze kroki kieruje w stronę straganów z miejscowymi przysmakami, kocha gotować. Ze swoich wypraw najchętniej przywozi charakterystyczne dla danego regionu przyprawy i przepisy.

Izabela Rutkowska

Picture
Absolwentka turystyki i rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Jej pasją są podróże, szczególnie o charakterze trampingowym. Najbardziej upodobała sobie rosyjskojęzyczny Wschód, gdzie spędziła kilka miesięcy na wszelakich wolontariatach, czy prywatnych wyprawach z przyjaciółmi pod namiot. Uwielbia jeździć z grupami na Krym, do Petersburga, nad Bajkał... Zarażać turystów pasją oraz pomagać im odkryć i poznać prawdziwe oblicze dobrze znanych jej miejsc. Marzy o Ameryce Południowej, dokąd wybiera sie w maju żaglowcem, Fryderykiem Chopinem. Spędziła również pół roku w Turcji. Pilotowanie jest dla niej połączeniem pasji z pracą. Wkłada w to całe serce.

Yakup Can Dogru

Picture
Doskonały znawca Polski jak i Turcji. Pochodzący z obu tych krajów w niesamowity sposób potrafi ukazać jak wiele nas łączy jak i jak wiele nas dzieli.

Profesjonalny przewodnik gotowy zabrać Ciebie w najbardziej tajemnicze zakątki kolorowych dolin Kapadocji czy ukazać Tobie skarby ukryte w zaułkach Stambułu. Poliglota posługujący się czterema językami, profesjonalny tłumacz dwóch języków mu ojczystych: polskiego i tureckiego.
Absolwent kierunku romanistyka i komunikacji społecznej Uniwersytetu Hacettepe w Turcji.
Z zamiłowania fotograf i grafik.


Małgorzata Ciepła

Picture
Jej żywiołem są góry oraz każdy rodzaj aktywności z nimi związany: wspinaczka w skale i górach, trekking, narty biegowe i zjazdowe. Pasje te wszczepili w nią rodzice, którzy od najmłodszych lat zabierali ją na wędrówki. Taterniczka, fotograf.
Podczas studiów na Uniwersytecie Poznańskim rozpoczęła pracę jako pilot wycieczek, z początku tych bliższych z czasem tych coraz odleglejszych, ciekawszych i bardziej egzotycznych. Wiele miesięcy spędziła na wymianach studenckich w Turcji i Rosji. Prowadzenie grup do krajów tych to jej największa pasja. Uczestniczka i zwycięzca wielu zawodów i rywalizacji sportowych, maratończyk.
Należała do kadry narodowej w nartach biegowych, zawodowo trenowała tez biathlon.

Mustafa Oner

Picture
Doświadczony przewodnik górski oraz pilot wycieczek. Jego pają jest trekking górski oraz wycieczki trekkingowi w trudno dostępne regiony Turcji i Afryki Północnej. Z wykształcenia tłumacz, absolwent wydziału romanistyki Uniwersytetu Hacettepe w Ankarze. Profesjonalny zawodnik kolarstwa górskiego, wicemistrz Turcji w szermierce sportowej. Z przyjemnością zabierze Ciebie na szlaki gór Taurus, Pontyjskich lub trudno dostępne ścieżki górskie Kapadocji.


  TUbike Sport TEAM

Picture
W czasie wolnym bierzemy udział w zawodach i rajdach sportowych.Do zobaczenia na trasie !!!